Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

MAŁGORZATA PODGÓRSKA BIURO NIERUCHOMOŚCI

Skłodowskiej 11 Kraków

Mapa

604 484...

604 484 866

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

biuro@nieruchomosci-krakow.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Małgorzata Podgórska

O nas

Od 1996 roku. zajmuję się szeroko rozumianym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.
Dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu pomagam klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, spełniającej wszystkie ich potrzeby i oczekiwania. Jestem otwarty na nowe wyzwania i chętnie podjęcie się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Moim celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi i wsparcia w realizacji ich celów inwestycyjnych. Jeśli szukasz profesjonalnego pośrednika nieruchomości, który zadba o Twoje interesy i pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu na rynku nieruchomości, zapraszam do kontaktu.
Dlaczego należę do MSPON- ponieważ dostrzegam potrzebę zrzeszania się środowiska zawodowego celem lepszej współpracy. Dzielimy się zdobytym doświadczeniem i wyciągamy z niego wnioski. Na terenie polski działa od lat wiele Stowarzyszeń które wchodzą w skład Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

14

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia MAŁGORZATA PODGÓRSKA BIURO NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

864 000 zł55 m² 15 709,09 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Super standard za dobrą cenę Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w kameralnym bloku z 2008 roku Blok posiada nowoczesną windę....

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 m² 15 927,54 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

okazja_ To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 z prywatnym tarasem na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko Lasu Wolskiego...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł27,45 m² 11 256,83 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament 27,45 m | boho Wodna 17 balkon 6,3 m | wysokość 2,71 m | Echo Smart | Centrum możliwość wydzielenia sypialni | gotowe! Na...

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,37 m² 64,43 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na nowym osiedlu z tarasem Mieszkanie składa się z dużego pokoju z dwoma dwuskrzydłowymi drzwiami tarasowymi, kuchni otwartej na...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fajne mieszkanie przy ul. Na Szaniec Mieszkanie 50 m2składa się z 3 pokoi : salon z balkonem i przejściowym pokoje + sypialnia, osobna kuchnia...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

To wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na zielonym osiedlu zlokalizowanym blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury jest...

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł31,43 m² 24 976,14 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Augustiańska Residence, w samym sercu krakowskiego Kazimierza jednej z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł41,29 m² 14 967,30 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią | Balkon | Garaż | Świetna lokalizacja - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferujemy jasne, dobrze...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fajne mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Meiera Mieszkanie składa się z 3 pokoi : salon z balkonem, kuchni z częścią...

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pełne światła mieszkanie z przyjemnym domowym klimatem przy ul. Sołtysowskiej 10d Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon 15 m2 z kuchnią...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

Małgorzata Podgórska

Małgorzata Podgórska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2